E-shop od Vanio

Díky naší modulární platformě umíme velmi rychle připravit web, který prodává.

// Co náš e-shop umí?

 • Neomezená konfigurovatelnost vlastností produktů, vytváření variant produktů, navzájem závislé vlastnosti produktu.
 • Komplexní prostředky pro cenotvorbu, včetně kalkulace ceny podle vlastností vybrané varianty produktu, úprava ceny pro vybrané skupiny zákazníků, slevový systém.
 • Neomezená konfigurovatelnost vlastností objednávky, možnost rozdílného procesu zpracování objednávky pro různé skupiny zákazníků.
 • Perfektní fungování vyhledávání produktů, filtrace produktů, zobrazování souvisejících produktů, možnost definice příslušenství.
 • Možnost napojení na všechny v ČR dostupné platební systémy a přepravní společnosti.
 • Komplexní nastavení exportů pro nejznámější srovnávače cen (Heuréka, Zboží.cz, Google).
 • …a mnoho dalších, vše samozřejmě velmi rychle a efektivně přizpůsobitelné Vašim potřebám.

// Jak spolupráce s námi funguje?

 1. Příprava specifikace e-shopu, upřesnění zadání s vámi a výběr nejvhodnějšího řešení pro váš e-shop. Účtujeme hodinově, většinou se vejdeme do 16 hodin (dva dny) práce. V této fázi je zapotřebí jedno či více osobních setkání, není problém abychom přijeli za vámi a setkali se s vámi tam, kde vám to bude nejvíc vyhovovat.
 2. Příprava designu pro e-shop. Vypracujeme pro vás a případně upravíme jeden návrh designu, který poté také převedeme do moderního responzivního layoutu v HTML/CSS šablonách. Pokud máte vlastního grafika, který pro vás návrh připraví, není to pro nás problém.
 3. Konfigurace e-shopu a případné dílčí úpravy podle dohodnuté specifikace. Zde zcela záleží na tom, co konkrétně budete potřebovat a na čem se domluvíme. Účtujeme hodinově podle skutečného množství práce. Základní konfiguraci většinou zvládneme do 5 dnů práce (40 hodin), pokud by bylo potřeba programování na míru, tak bychom vám přesný odhad dali po dokončení specifikace (viz první bod).
 4. Po dokončení pro vás zajišťujeme i provoz e-shopu a neomezené aktualizace platformy.
 5. Na zakázkové úpravy poskytujeme záruku 2 roky, opravy a aktualizace naší platformy jsou zdarma po celou dobu provozu e-shopu u nás.

// Nabízíme slevu 50% z naší účtované ceny!

Pokud si do konce června objednáte výrobu e-shopu, získáte od nás slevu 50% z účtované ceny a jako bonus rok provozu e-shopu zdarma!
V případě zájmu prosím pište na stanislav.kocanda@vanio.cz nebo volejte na 702 634 622.