Tvoříme

E-shopy

pro malé i velké online prodejce

Jaký e-shop potřebujete?

01

Na Shopasu

Potřebujete e-shop a nechcete být omezovaní počtem produktů? Chcete mít všechnu funkčnost k dispozici a nemuset si za nic připlácet? Chcete e-shop na platformě, která vám dá nejen funkční e-shop, ale také do vašeho e-shopu přivede zákazníky? Chcete si e-shop nastylovat podle svého? Pak právě pro vás je tu Shopas, naše nová služba pro provozovatele e-shopů!

Chci e-shop na Shopasu

02

Na míru

Potřebujete e-shop napojit na váš účetní či skladový systém? Nestačí vám základní funkce běžných e-shopů a chcete mít svůj e-shop úplně pod kontrolou? Díky naší platformě jsme pro vás schopní vytvořit e-shop přesně takový, jaký potřebujete, a to za velmi příznivou cenu.

E-shop na míru

Jaký bude váš

e-shop?

Bez omezení

Ať už si u nás vyberete pronájem e-shopu nebo e-shop na míru, nikdy vás nebudeme v ničem omezovat. Žádné omezení počtu produktů, počtu uživatelů a podobně. Nebojte se, že váš e-shop u nás vyroste.

Rentabilní

Našim cílem je, aby se v eshopech od nás nakupovalo jednoduše a pohodlně. E-shop od nás vám přivede více spokojených zákazníků a tím i větší zisk pro vás.

Bezpečný

Váš e-shop u nás bude vždy bedlivě střežit data vašich zákazníků, bude 100% funkční a bezpečný. Součástí naší nabídky jsou vždy bezpečnostní aktualizace po celou dobu spolupráce či pronájmu.

Začněme

velkou spolupráci jedním malým krokem

Kancelář

Vanio Solutions s.r.o.
Na Šafránce 1758/5
101 00 Praha 10

Společnost je zapsána s IČ 01591762 pod spisovou značkou C 208747 u Městského soudu v Praze

Domluvíme si schůzku?